Obavijest o koncesijama za javnu zdravstvenu službu

stomatologŽupanijski Odjel za društvene djelatnosti obavještava sve zainteresirane da je u Narodnim novinama broj 41/10, od 7. travnja 2010. godine objavljena obavijest o namjeri davanja koncesije za obavljanje javne zdravstvene službe  – obiteljske (opće) medicine, stomatološke zdravstvene zaštite, zdravstvene zaštite dojenčadi i predškolske djece, zdravstvene zaštite žena, laboratorijske dijagnostike i zdravstvene njege u kući.

Krajni rok za dostavu ponude ističe 11. svibnja 2010. godine do 12 sati, bez obzira na način dostave. Dokumentacija za nadmetanje može se zatražiti na adresi: Požeško-slavonska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Županijska 7, Požega, soba 26, radnim danom od 8 do 14 sati. Detaljnije informacije mogu se dobiti na telefon 034/290-208, kod Danijele Starčević,dipl.iur.

U nastavku donosimo i cijeli tekst obavijesti: