Održana Koordinacija gradonačelnika i načelnika

 

grad-prvaDanas je u Gradskoj vijećnici u Požegi održana Koordinacija gradonačelnika i načelnika sa požeško-slavonskim županom gospodinom Alojzom Tomaševićem. Koordinaciji su nazočili i saborski zastupnik gospodin Franjo Lucić te voditelji projektantskih i geodetskih ureda s područja županije jer je jedna od tema bila ubrzanje procesa prikupljanja potrebne projektne dokumentacije za legalizaciju bespravno sagrađenih objekata i ubrzanje procesa izdavanja građevinskih dozvola.

grad-peta

Župan Tomašević je naglasio da nitko nema pravo zaustaviti bilo koji proces izdavanja bilo kojeg dokumenta zato što je to njegova volja i kako se mora pomoći našem gospodarstvu jer samo se tako može zaustaviti iseljavanje i otvarati nova radna mjesta.  Na Koordinaciji je još bilo govora o stanju poljoprivrednog zemljišta na području Požeško – slavonske županije.

grad-treca