Podjelom nagrada završeni Dani jabuka

w-jab1Nakon jučerašnjeg izložbenog dana na Danima jabuka danas su uručene  nagrade najbolje uređenim štandovima.  Nagradu za najljepši štand s jabukama dobila je Poljoprivredno prehrambena škola Požega , nagradu  za najljepši štand s prerađevinama OŠ Ađamovci,  OPG Mirko Veić iz Mihaljevaca za štand s ekološkim proizvodima, a za pčelinje proizvode najljepšim štandom proglašen je OPG Marijana Krpana iz Požege.

w-jab2

Ove godine birani su i kraljica i kralj Dana jabuka, a oni su Josipa Orešković i Emanuel Galić, oboje učenici Poljoprivredno-prehrambene škole Požega. Prema ocjenama posjetitelja  najljepši štand bio je štand Veleučilišta u Požegi. Diplome najboljima  uručili su zamjenik župana Ferdinand Troha i gradonačelnik grada Požege Vedran Neferović.
w-jab3