Župan u obilasku tvrtke Magma d.o.o.

w-magma1Požeško – slavonski župan Alojz Tomašević i zamjenik gradonačelnika Darko Puljašić danas su obišli još jednu uspješnu tvrtku s područja grada Požege, tvrtku Magma d.o.o. „Ovih nekoliko dana smo u obilasku požeških gospodarstvenika. Ovim putem izražavam veliko zadovoljstvo što žive i razvijaju se na našem prostoru jer to vodi do stvaranja novih radnih mjesta, a samim time i sprečavanja iseljavanja iz naše županije.

w-magma2

Većina naših tvrtki izvozi svoje proizvode na europsko tržište i na tome im čestitam i poručujem da im Županija pruža maksimalnu podršku“ tom prigodom rekao je župan Tomašević.  Direktor i vlasnik tvrtke Magma d.o.o.  Zdenko Prskalo izrazio je svoje zadovoljstvo dolaskom župana i pokazao mu proizvodni pogon.

w-magma3

Magma zapošljava sto radnika, bavi se proizvodnjom metalnih konstrukcija i njihovih dijelova, a svoje proizvode izvoze u Njemačku i Poljsku gdje trenutno rade na projektu izgradnje termoelektrane.