Pomoć socijalno ugroženim obiteljima za Božić

w-plip-1Danas je župan Alojz Tomašević nastavio darivati socijalno ugrožene obitelji s područja Požeško – slavonske županije. U Lipiku, u kući hrvatskog branitelja Damira Dietzmana, župana su dočekali Damir, njegova supruga i trinaestogodišnji sin dok su druga dvojica sinova bila u školi. Damir je bolestan i u postupku je ostvarivanja invalidske mirovine, supruga radi na zamjeni na pola radnog vremena i imaju tri sina školarca. Obitelj Josipa Malogorskoga živi u malom mjestu nedaleko Pakraca, Stari Majur.

w-plip-2

Josip je samohrani otac dvojice osnovnoškolaca, Antonija i Tomislava, nezaposlen je i srčani bolesnik.  „Teško mi je kad vidim u kakvim su se teškim problemima našli ljudi koje obilazim u ovo predbožićno vrijeme. Ova dječica zaslužila su bezbrižno  i sretno djetinjstvo, a ne suočavanje sa problemima egzistencije i brigama koje su teške i za nas odrasle. Od svega srca  želim im puno zdravlja, sreće i ljubavi i neka Božić unese mir i radost u živote njihovih obitelji“ rekao je župan Tomašević koji je obitelji  darivao sa po dvije tisuće kuna i darovima za djecu.

w-plip-3