Župan Tomašević dočekao Novu u šetališnoj zoni

w-docek-1Požeško – slavonski župan Alojz Tomašević u društvu gradonačelnika grada Požege Vedrana Neferovića i brojnih požežana dočekao je Novu 2014. godinu u šetališnoj zoni u Požegi. Okupljene je, do dugo u noć, zabavljao TS „Bisernica“. Točno u ponoć župan Tomašević i gradonačelnik Neferović čestitali su požežanima Novu godinu. „ Drage požežanke i požežani, žitelji Požeško – slavonske županije, u Novoj godini koja donosi nove izazove želim vam puno zdravlja, sreće i uspjeha.

w-docek-2

Sretna vam Nova 2014. godina!“ rekao je tom prigodom župan Tomašević. Nakon ulaska u Novu godinu požeško – slavonski župan Alojz Tomašević i gradonačelnik Vedran Neferović posjetili su dežurne službe Centra 112, DVD-a i JVP-a, Doma zdravlja, HEP-a, Policijske uprave, Tekije i djelatnike požeške vojarne te im čestitali Novu godinu i poželjeli što manje intervencija.

w-docek-3