Vincelovo obilježeno i u Požegi

w-vinpz1Unatoč snježnom pokrivaču žitelji Požege i njihovi gosti danas su mogli uživati u bogatoj gastronomskoj ponudi jadranskih i slavonskih specijaliteta.  Projekt „Zeleno i plavo", „Riba Hrvatske – jedi što vrijedi" i „Tradicionalna jela uz Vincelovo" i ove godine održao se u Požegi, ovoga puta u šetališnoj zoni. Tom prigodom, nakon simboličnog paljenja vincelovske vatre, požežanima i njihovim gostima

w-vinpz2

prigodno su se obratili gradonačelnik grada Požege Vedran Neferović, požeško – slavonski župan Alojz Tomašević i potpredsjednik Hrvatske obrtničke komore Dragutin Gabrović. Uz kulturno – umjetnički program tradicionalno je podrezan trs, a hrvatske autohtone prehrambene proizvode prezentirali su obrtnici i ugostitelji iz brojnih jadranskih i kontinentalnih turističkih destinacija na postavljenim štandovima u šetališnoj zoni u Požegi.

w-vinpz3