Župan dodjelio stipendije studentima

w-stt1U Županijskoj vijećnici župan Alojz Tomašević danas je dodjelio stipendije novim stipendistima Požeško – slavonske županije. U akademskoj godini 2012/13 Požeško-slavonska županija imala je 60 stipendista od kojih je za njih  devet u rujnu prošle godine isteklo stipendiranje. U akademskoj godini 2013/14 Požeško-slavonska županija uspjela je iznaći sredstva za povećanje te je predloženo raspisivanje natječaja za još pet stipendija.

w-stt2

Obzirom da  su ove godine zapaženi veliki rezultati u znanju studenata na raznim natjecanjima, župan Tomašević donio je odluku o dodjeli još šest posebnih stipendija te tako za akademsku godinu 2013/14 Požeško – slavonska županija ima  11 novih stipendista a sveukupno njih 62. Iznos sa stipendije, 528 tisuća kuna,  osiguran je u Proračunu, a stipendija od 800,00 kn isplaćuje se u obliku 10 mjesečnih isplata.

w-stt3