Zahvalnica Županiji za pokroviteljstvo Sajma poslova

zahvalnica_01Predstavnici Područne službe Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje Požega, pročelnik Ivica Tomljanović i Martina Kemper, stručna savjetnica za zapošljavanje, posjetili su Željka Jakopovića, županova zamjenika za gospodarstvo te mu uručili zahvalnicu za pokroviteljstvo Sajma poslova u Požegi.

Podsjetimo, 3. Sajam poslova održan je 18. ožujka u prostoru Hrvatske gospodarske komore, Županijske komore Požega, pod pokroviteljstvom Požeško-slavonske županije.

Zahvaljujući se na zahvalnici, dožupan Jakopović kazao je kako će Požeško-slavonska županija i dalje pomagati sajam poslova i slične događaje kojima je cilj olakšati pronalazak radnih mjesta s jedne, odnosno kvalitetnoga radnoga kadra s druge strane.

zahvalnica_02