Humanitarni koncert Gazda, Prve lige, Slijepih putnika...

koncert_na_trgu_01Požeško-slavonska županija, u sklopu obilježavanja svoga dana i 800 godina svoga prvoga spomena, organizirala je humanitarni koncert na Trgu sv.Trojstva, na kojem je nastupilo pet izvođača - Gazde iz Zagreba, Prva liga iz Osijeka, Slijepi putnici iz Požege, Garavuše iz Kutjeva te Grofovi iz Velike. Prihod od prodanih ulaznica ide Dječjem odjelu Opće županijske bolnice Požega.

Tijekom dvoipolsatnoga koncerta, glazbeni sastavi dobrano su zagrijali gledatelje, među kojima je bilo ljudi različite dobi, od djece do umirovljenika. Budući da je bio raznolik glazbeni repertoar, našlo se za svakoga po nešto.

koncert_na_trgu_04

Među gledateljima, jasno, bio je i požeško-slavonski župan Marijan Aladrović, koji je prije nastupa Gazda, posljednjeg benda večeri, svim sudionicima humanitarnoga koncerta podijelio zahvalnice ispred Požeško.-slavonske županije, zahvalivši im se i osobno za  dolazak o Požegu i nastup na rođendanskom koncertu Županije.

koncert_na_trgu_07
Župan Aladrović zahvalnicu je uručio i pjevaču Gazda, Marku Bujanoviću.

koncert_na_trgu_02
Grofovi iz Velike prvi su nastupili na humanitarnom koncertu u Požegi

koncert_na_trgu_03
Kutjevačke Garavuše prezentirale su svoj bogat tamburaški repertoar

koncert_na_trgu_05
Požeški Slijepi putnici nastupili su u sredini koncerta, treći po redu

koncert_na_trgu_06
Okupljeni su gledatelji uživali i u pjesmama osječke Prve lige

koncert_na_trgu_08
Voditeljica Marijana Sabljak za kraj je najavila Gazde