"Čudesna šuma" danas u Brestovcu, sutra u Kutjevu

autobus_01Autobus – igraonica Čudesna šuma, opremljen  knjigama, kompjutorima i didaktičkim materijalima, na  području Požeško-slavonske  županije  na  raspolaganju je djeci  školskog  i  predškolskog uzrasta (od 3 do 14 godina) od 19. do 30.  travnja  ove godine, od  9 do14 sati u mjesnim školama. Nakon Čaglina i Trenkova, autubos je danas u Brestovcu, a sutra u Kutjevu.

Riječ je o projektu Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske  solidarnosti te Požeško-slavonske županije, koji se provodi u  suradnji s Obiteljskim  centrom Požeško-slavonske županije.

Projekt Autobus - igraonica Čudesna šuma, pod vodstvom Sonje Paprić, odgojiteljice požeškoga Obiteljskoga centra, nastavlja se u petak u Pakracu, a idući tjedan, u ponedjeljak u Lipiku, dan poslije u lipičkoj područnoj školi u Poljani, u srijedu u Velikoj, u četvrtak u Kaptolu te u petak 30. travnja u osnovnoj školi u Jakšiću.