Dožupan Troha otvorio rukometno regionalno prvenstvo

rukometasi_01Regionalna završnica mladih rukometaša, održana u požeškoj dvorani Grabrik, pokazala je svu raskoš rukometnoga talenta igrača rođenih 1996. godine i mlađih. Natjecanje, na koje se plasiralo sedam rukometnih sastava iz Slavonije i Baranje, otvorio je Ferdinad Troha, županov zamjenik za društvene djelatnosti, zaželjevši gostima dobrodošlicu u Požegu i svima mnogo uspjeha na turniru.

Nakon zanimljivih susreta, četiri najbolje momčadi izborile su plasman na državnu završnicu. Pošlo je to za rukom podmlatku rukometnih klubova Osijek, Đakovo, Spačva (Vinkovci) i Slavija (Staro Petrovo Selo).

rukometasi_02

Nažalost, mladi rukometaši Požege, trenera Hrvoja Jurkovića, ostali su na korak do odlaska na završni turnir mladih hrvatskih rukometaša. No, kako je riječ o vrlo mladoj momčadi, za očekivati je kako će dogodine i oni biti u krugu momčadi koje će vidjeti državnu završnicu.

rukometasi_03