Obilježavanje EU tjedna u Požeško-slavonskoj županiji

eu_tjedan_01Današnjim sastankom županijskoga Savjeta za europske integracije, kojim je predsjedao požeško-slavonski župan Marijan Aladrović, te postavljanjem štandova u Lipiku, na kojima su djelatnici Županijske uprave dijelili promotivne materijale o Europskoj uniji, započelo je obilježavanje EU tjedna u Požeško-slavonskoj županiji, koje će potrajati do 10. svibnja.

U utorak 4. svibnja prezentacija i promotivni štandovi bit će organizirani u Osnovnoj školi fra Kaje Adžića u Pleternici, a u četvrtak 6. svibnja predstavljanje će biti održano u općini Čaglin

eu_tjedan_02

U nedjelju 9. svibnja u dvorani sv.Terezije Avilske u Požegi s početkom u 17 sati bit će održana predstava za djecu i roditelje  „Djevojčica i roda“, u izvedbi Merkuri teatara iz Bjelovara. Koncertom u povodu Dana Europe, u Glazbenoj školi u Pakracu, u ponedjeljak 10. lipnja s početkom u 19 sati, završit će EU tjedan u Požeško-slavonskoj županiji.