Obiteljski centar u Jakšiću obilježio Dan obitelji

obiteljskiObiteljski centar Požeško-slavonske županije, nastavljajući sa svojim brojnim aktivnostima, u Jakšiću je na prigodan način obilježio Međunarodni dan obitelji, koji se inače u svijetu obilježava 15. svibnja. U Jakšiću su tako djelatnici Obiteljskoga centra okupili djecu tamošnjega vrtića te su kroz igru, kojoj su nazočili i roditelji, obilježili Dan obitelji.

Uz općinskoga načelnika i domaćina Ivicu Kovačevića, koji je izrazio zadovoljstvo što je Obiteljski centar Požeško-slavonske županije odlučio Međunarodni dan obitelji obilježiti baš u Jakšiću, okupljenima se obratio i požeško-slavonski dožupan Ferdinand Troha, pozdravivši u ime Požeško-slavonske županije sve nazočne, posebno djecu i njihove roditelje, s kojima se potom zadržao u ugodnom razgovoru.

obiteljski_02

Potporu obilježavanju Međunarodnoga dana obitelji pružila je i Hrvatske pošta, čiju su požeški čelnici također nazočili prigodnom programu u Jakšiću.

obiteljski_03