Županija sa 104.400 kuna pomaže socijalno ugrožene

financijska_pomoc_Na četvrtoj sjednici županijskoga povjerenstva za dodjelu jednokratnih pomoći socijalno ugroženim osobama iz sredstava proračuna Požeško-slavonske županije, članovi tročlanoga povjerenstva, Ante Šolić (predsjednik) te Željka Grujić i Miroslav Crnjac razmatrali su ukupno 182. pristigle zamolbe, od čega su 123 zamolbe hrvatskih branitelja te 59 zamolbi ostalih građana. Na sastanku u Županiji, ukupno je odobreno 104.400 kuna jednokratne pomoći.

financijska_pomoc_01

Od spomenuta iznosa, hrvatskim je braniteljima dodjeljeno 66.800 kuna, a ostalima 37.600 kuna. Predsjednik povjerenstva, Ante Šolić, zahvalio se požeško-slavonskom županu Marijanu Aladroviću koji je odobrio dodjelu jednokratnih pomoći socijalno ugroženim osobama, pokazavši tako još jednom veliko razumijevanje za socijalno ugroženu kategoriju stanovništva svoje županije.

financijska_pomoc_02