Sjećanje na hrvatske branitelje poginule u Kamenskoj

kamenska_1Polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća uza spomen obilježje desetorici hrvatskih vitezova, hvatskih branitelja iz Domovinskog rata koji su izgubili svoje živote oslobađajući potpapučka sela Kamensku i Mijače, odana je počast tim hrabrim mladićima, istinskim herojima Hrvatske. Među onima koji su položili vijenac i zapalili svijeću bilo je i izaslanstvo Požeško-slavonske županije, predvođeno dožupanom Ferdinandom Trohom.

kamenska_2

Živote su pred domovinski otlar na tom dijelu Požeške kotline položili Drago Mindum, Nikica Mandušić, Mihovil Vojnić, Branko Terzić, Ivica Zovko, Igor Zalar, Dragan Jajić, Marko Garić, Jozo Jelić i Marko Marić.

kamenska_3

Svima njima počast su odali predstavnici Koordinacije braniteljskih udruga Požeško-slavonske županije, roditelja, udovica i djece poginulih branitelja, vojske i policije te predstavnici lokalne samouprave i uprave.