Predavanje o sprečavanju korupcije i sukoba interesa

korupcija_02Danas su u Županijskoj vijećnici predstavnici Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa Republike Hrvatske te predstavnici Ministarstva pravosuđa i Ministarstva uprave predstavili program edukacije državnih, regionalnih i lokalnih dužnosnika na temu sprečavanja korupcije i sukoba interesa. Prezentaciju je ispred povjerenstva održao Zorislav Antun Petrović, inače predsjednik Transparency International Hrvatska.

Okupljene je tom prilikom pozdravio i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, nakon čega je održana zanimljiva prezentacija, odnosno predavanje.

korupcija_01

Zorislav Antun Petrović izjavio je tom prigodom kako je cilj edukacije doći do najboljih rješenja da se maksimalno odgovorno upravlja zajedničkom imovinom građana i time ostvare svi preduvjeti za stvaranje zadovoljnoga i bogatoga društva.

korupcija_03

.