Sajam ruralnoga razvoja kroz turizam u Pakracu

sajam_pakrac_01Državni tajnik u Ministarstvu poljoprivrede i glasnogovornik istoga ministarstva, Mladen Pavić danas je u Pakracu otvorio drugi sajam ruralnoga razvoja kroz turizam, koji ove godine nosi naziv Slavonski banovac. Uz državnoga tajnika Pavića, okupljene goste te izlagače, njih ukupno 67 iz više hrvatskih županija, pozdravili su saborski zastupnik i gradonačelnik Pakraca Davor Huška, požeško-slavonski župan Marijan Aladrović i drugi.

sajam_pakrac_02

Riječ je o dvodnevnom sajmu, koji ima prodajni karakter, a ulaz je besplatan. Ove su godine organizatori sajma Poduzetnički centar Pakrac i Turistička zajednica Pakraca, a suoorganizatori su Hrvatska gospodarska komora, Klaster Kuna te Udruženje obrtnika Pakraca i Lipika.

sajam_pakrac_03