Obilježavanje blagdana Svih svetih i Dušnoga dana

vijenci_groblje_01Obilježavajući blagdan Svih svetih i Dušni dan, Ured državne uprave u Požeško-slavonskoj županiji u ime Ministarstva obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti organizirao je ispred središnjega križa na groblju sv.Ilije u Požegi zajednički program i protokol obilježavanja blagdana Svih svetih i Dušnoga dana, polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata.

vijenci_groblje_03

Ispred Požeško-slavonske županije vijenac su položili i svijeću zapalili županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, pročelnica Ureda župana Sandra Sekulić Pojer te Miroslav Bagarić ispred Županijskoga ureda za hrvatske branitelje iz Domovinskoga rata.

vijenci_groblje_02

Tim povodom, u utotak 2. studenoga u 17.30 sati u katedrali sv.Terezije Avilske u Požegi bit će služena sveta misa zadušnica za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskoga rata.