Dožupan Troha i pročelnica Vlašić u Obrtničkoj školi

obrt_skola_01Županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha i pročelnica Odjela za društvene djelatnosti Požeško-slavonske županije dr.sc. Vesna Vlašić danas su posjetili Obrtničku školu u Požegi čiji je osnivač Požeško-slavonska županija. U pratnji ravnateljice škole Ive Šnajder, dožupan Troha i pročelnica Vlašić obišli su učenike maturante koji su danas polagali pomoćnički ispit  za kuhare i konobare pred stručnim povjerenstvom.

obrt_skola_02

Maturi je pristupilo 16 konobara i 32 kuhara koji su još jednom potvrdili kako požeška Obrtnička škola doista producira dobar kadar za ugostiteljstvo, što se dokazuje iz godine u godinu sve većim angažmanom bivših učenika te škole i u turističkoj sezoni na moru.

obrt_skola_03

Županijski su predstavnici izrazili zadovoljstvo viđenim, uputivši čestitke i pohvale učenicima, ali i njihovim mentorima te ravnateljici Obrtničke škole.