Županu plaketa Udruge dragovoljaca Narodne zaštite

narodna_01Povodom obilježavanja dvadesete godišnjice osnutka Narodne zaštite u Hrvatskoj, Udruga dragovoljaca narodne zaštite Republike Hrvatske u Požegi je upriličila svečanost podjele plaketa za uspješnu suradnju gradonačelnicima i načelnicima gradova i općina iz sedam hrvatskih županija, pet slavonskih županija te iz Bjelovarsko-bilogorske i Sisačko-moslavačke županije. Među onima koji su primili plaketu bio je i požeško-slavonski župan Marijan Aladrović.

narodna_02

Zahvalivši se na priznanju, župan je okupljenima čestitao dvadesetu godišnjicu osnutka Narodne zaštite te svima zaželio puno zdravlja.

Skupu su, jasno, nazočili i čelnici Udruge dragovoljaca Narodne zaštite RH, predvođeni predsjednikom Ivanom Posilovićem koji je u pozdravnom govoru, među ostalim, istaknuo važnost organiziranja Narodne zaštite na počecima Domovinskoga rata u Hrvatskoj.

narodna_03

.