Župan Aladrović na godišnjem koncertu u katedrali

biskup_imendan_01U predvečerje blagdana sv. Antuna Padovanskog, zbor požeške katedrale sv. Terezije Avilske, predvođen orguljašem i dirigentom Alenom Kopunovićem Legetinom održao je svoj tradicionalni godišnji koncert u biskupijskoj katedrali u Požegi. Na koncertu je bio požeški biskup Antun Škvorčević sa svećenicima i svojim najbližim suradnicima te požeško-slavonski župan Marijan Aladrović u pratnji supruge i suradnika,  kao i brojni drugi slušatelji.

biskup_imendan_02

Pri završetku koncerta mons. Josip Devčić, prepošt Stolnog kaptola u ime svih nazočnih čestitao je biskupu Škvorčeviću imendan. Čestitci su se pridružila i djeca iz Katoličke osnovne škole te mu predala svoje crteže kao poseban imendanski dar.

biskup_imendan_03

Biskup je izrazio zahvalnost svima koji su s velikom pozornošću pratili koncert,  posebno pozdravivši župana Aladrovića. Zahvalio im se što su svojom nazočnošću iskazali pažnju pjevačima i orguljašu te i njemu osobno za imendan.

biskup_imendan_04