Skupštinari usvojili izmjene i dopune Prostornoga plana

skupstina-srpanj-1U Velikoj županijskoj vijećnici u Požegi održana je šesta sjednica Skupštine Požeško-slavonske županije pod predsjedanjem prof.dr.sc. Radoslava Galića. Županijski su vijećnici raspravljali o jedanaest točaka dnevnoga reda, među ostalim usvojivši većinom glasova godišnji izvještaj o izvršenju županijskoga proračuna za prošlu godinu te izvješće o obavljenoj financijskoj reviziji za isto razdoblje.

skupstina-srpanj-2

Ostatak točaka dnevnoga reda uglavnom se odnosio na prijedloge o razrješenju i imenovanju članova odbora i vijeća  ili o davanju potrebnih suglasnosti upravnim vijećima ustanova kojima je Županija osnivač, tako da je sjednica završena za nešto više od sat vremena. Tom su prigodom usvojene i izmjene te dopune Prostornoga plana Požeško-slavonske županije.

skupstina-srpanj-3