Požeška županija partner Bjelovarskog sajma

sajam_u_gudovcu_01Požeško-slavonska županija na ovogodišnjem Bjelovarskom sajmu nastupit će u statusu županije partnera. Riječ je o devetnaestom izdanju jesenskoga međunarodnoga sajam koji će se održati od 9. do 11. rujna 2011. godine na sajamskom prostoru Gudovac. Prošlogodišnji Jesenski sajam posjetilo je oko 50 tisuća posjetitelja, a ostvaren je rekordan broj od 455 izlagača. Riječ je o međunarodnom stočarskom, gospodarskom i obrtničkom sajmu, s najvećom ponudom poljoprivredne mehanizacije na jednom mjestu u Hrvatskoj.

sajam_u_gudovcu_02

Budući da je Požeško-slavonska županija partner, tako su svi zainteresirani izlagači imali priliku uključiti se u predstavljanje i prodaju svojih proizvoda i usluga na prostoru koji za njih besplatno osigurava naša Županija. Nakon primljenih prijava evidentirano je da će Požeško-slavonsku županiju predstavljati 30-ak izlagača koji će se predstaviti sa širokom paletom proizvoda iz Zlatne doline te će tako biti izložena i prezentirana vina,  mesni i mliječni proizvodi, med, pekmez, bučino ulje, sok od jabuke, ukrasni predmeti, narodni ručni radovi, proizvodi od gline, metala, kože, poljoprivredna mehanizacija i, naravno, turistička ponuda naše županije.