Aktualna miss Hrvatske na berbi grožda u Kutjevu

berba_u_kutjevu-01Aktualna miss Hrvatske Katarina Prnjak bila je gošća tvrtke Kutjevo d.d. na prvom branju njihova vinograda u ekološkom uzgoju. Katarina je tako, u tradicionalnom prikazu berbe, bosim nogama gazila ubrano grožđe. Scenski prikaz berbe grožđa upotpunili su i članovi KUD-a Poljadija iz Grabarja. U društvu aktualne miss Hrvatske te nove predsjednice uprave Kutjeva d.d. Natalije Mataić prigodni je program promatrao i požeško-slavonski župan Marijan Aladrović.

berba_u_kutjevu-02

Naravno da je medijski dobro popraćenom događaju nazočio i vlasnik vinskoga giganta iz Kutjeva Enver Moralić sa svojim suradnicima i poslovnim partnerima. Berbi i njezinu tradicionalnom prikazu nazočio je i županov zamjenik za gospodarstvo Željko Jakopović.

berba_u_kutjevu_05

Pod Katarininim bosim nogama u mošt je pretvoreno ubrano grožđe vrste cabernet sauvignon. Inače, iz Kutjeva d.d. okupljenim su novinarima tom prigodom poručili kako su zadovoljni ovom vinogradarskom godinom te da očekuju vino iznimne kvalitete.

berba_u_kutjevu_04