Iz Ministarstva turizma stiglo 755 tisuća kuna potpora!

potpore_u_turizmu_-_1Velika vijećnica Požeško-slavonske županije danas su potpisani ugovori o dodjeli 755 tisuća kuna bespovratnoga novca za 24 razvojno-turistička projekta s područja naše županije, temeljem programa Zelena brazda, Baština u turizmu, Izvorni suvenir te programa pripreme javne turističke infrastrukture za strukturne fondove EU. Ugovore s korisnicima potpora potpisao je Tomislav Vukovac, ravnatelj Uprave za turističku infrastrukturu i zaštitu turističke resursne osnove Ministarstva turizma.

potpore_u_turizmu_-_4

Tom prigodom od Tomislava Vukovca, kojega su, uz korisnike potpora, pozdravili požeško-slavonski župan Marijan Aladrović te njegov zamjenik za gospodarstvo Željko Jakopović, moglo se čuti kako Ministarstvo turizma planira u 2011. godini za Požeško-slavonsku županiju, temeljem 39 ugovora za razvojno-turističke projekte, izdvojiti preko 930 tisuća kuna.

potpore_u_turizmu_-_2

Korisnici bespovratnih potpora iz raznih krajeva naše županije te nazočni predstavnici medija mogli su tom prigodom čuti i kako je Ministarstvo turizma od 2008. do kraja ove godine za razvojno-turističke programe u Požeško-slavonskoj županiji izdvojilo preko 3,6 milijuna kuna.

potpore_u_turizmu_-_3