Tribina o problemima ovisnosti i zlouporabe droga

ne_-_ovisnostiZavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije u suradnji s Policijskom upravom požeško-slavonskom, Centrom za socijalnu skrb Požega te Stambenom zajednicom Sloboština, socijalnom zadrugom Pet +,  u srijedu 30. studenoga s početkom u 18 sati u konferencijskoj dvorani požeške Gimnazije organiziraju tribinu za roditelje, građanstvo i profesore o problemima ovisnosti i zlouporabe droga.  Tribina se provodi u sklopu Mjeseca borbe protiv ovisnosti.

Mjesec borbe protiv ovisnosti obilježava se od 15. studenoga do 15. prosinca, a spomenuta je tribina proistekla iz inicijative Županijskoga stručnoga povjerenstva za suzbijanja zloporabe droga koje se, pod predsjedanjem Ferdinanda Trohe, županova zamjenika za društvene djelatnosti, redovito sastaje i provodi svoje predviđene aktivnosti.