Županijski proračun u 2012. godini 106,3 milijuna kuna

skupstina_-_proracun_2011_-_1Većinom glasova županijskih vijećnika danas je na posljednjoj ovogodišnjoj sjednici Skupštine Požeško-slavonske županije usvojen županijski proračun za iduću, 2012. godinu i to u visini od 106,3 milijuna kuna, što je za oko pet posto manje od ovogodišnjega proračuna. Sjednica je, inače, dosta brzo završila, kao i aktualni sat u kojem je danas bilo svega nekoliko pitanja na koja je župan isto tako dao ekspeditivne i jasne odgovore.

skupstina_-_proracun_2011_-_3

Odgovarajući na jedno od tih pitanja, ono vijećnika Nikole Brekala, požeško-slavonski župan Marijan Aladrović je ponovno kazao kako županijski proračun ne može funkcionirati bez državne pomoći, podsjetivši na 19 milijuna kuna Vladine pomoći u protekle dvije godine, te stoga i ubuduće očekuje pomoć od nove hrvatske Vlade kako se Požeško-slavonska županija ne bi našla u bezizlaznoj situaciji.

skupstina_-_proracun_2011_-_2