Plamen, Straga trans i Spinot najbolje tvrtke u županiji

najbolje_tvrtke_-_1Na prigodnoj svečanosti u zgradi Hrvatske gospodarske komore - Županijske komore Požega, odnosno na sjednici njezina Gospodarskoga vijeća danas su dodijeljena komorska priznanja "Zlatna kuna" uspješnim tvrtkama u Požeško-slavonskoj županiji - i to Plamenu d.o.o. iz Požege u kategoriji velikih tvrtki, Straga transu d.o.o. iz Lipika kod srednjih tvrtki te Spinotu d.o.o. iz Požege u kategoriji malih tvrtki. Priznanja su primili Milan Matijević (Plamen), Nevia Straga (Straga trans) te Zdravko Vujnović (Spinot).

najbolje_tvrtke_-_4

Bila je to prigoda i da se predsjednik Županijske gospodarske komore Luka Balenović kaže nekoliko riječi o stanju gospodarstva u našoj županiji te da Vesna Trnokop - Tanta, potpredsjednica HGK-a za gospodarstvo, europske integracije i pitanje Europske unije održi kratku prezentaciju o ulozi i aktivnosti HGK-a te prilagodni hrvatskoga gospodarstva za skorašnje članstvo u Uniji.

najbolje_tvrtke_-_2

Svečanosti je, naravno, nazočio i požeško-slavonski župan Marijan Aladrović sa svojim zamjenicima i suradnicima.