Uz Dan civilne zaštite u Centru 112 svečano i radno

112-1U Državnoj upravi za zaštitu i spašavanje (DUZS) Županijskoga centra 112 u Požegi danas je održana svečana i radna sjednica Županijskoga stožera zaštite i spašavanja Požeško-slavonske županije. Sjednica je, kao što je pročelnik požeškoga DUZS-a Slavko Marinac upoznao nazočne članove stožera, svečani karakter imala zbog Međunarodnoga dana civilne zaštite i Dana zaštite i spašavanja u Republici Hrvatskoj, dok se u radnom  dijelu razmatrala uobičajena problematika.

112-2

Uvodnu je riječ i pozdravni govor održao načelnik Županijskoga stožera zaštite i spašavanja Požeško-slavonske županije, županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, a potom se najviše razgovaralo o zaštiti od požara u protekloj i ovoj godini te o stanju zaštite od poplava.

112-3