Udruga "Moj bližnji" donirala program Pomoć u kući

kolica_01Humanitarna udruga "Moj bližnji" iz Požege, točnije njezin predsjednik Franjo Kligl danas je Ireni Martinek,  voditeljici županijskoga programa Pomoć u kući starijim osobama, koji se provodi na području općina Brestovac i Jakšić te grada Požege, uručio pet invalidskih kolica za potrebe korisnika spomenutoga programa kroz koji se vodi briga o oko dvije stotine starijih i bolesnih korisnika. Uz kolica, spomenuta je udruga donirala i hranu te odjeću i obuću. Spomenuto će se podijeliti najpotrebitijim korisnicima.

kolica-2

Na donaciji se zahvalila voditeljica programa Pomoć u kući starijim osobama Irena Martinek, a ispred Požeško-slavonske županije zadovoljstvo dobrom suradnjom spomenute udruge koja humano pomaže drugima već 20 godina i spomenutoga programa koji djeluje od ljeta 2010. godine izrazio je županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha.