Završni koncert Dana Glazbene škole u Požegi

glazbena-koncert-1U prigodi obilježavanja 42 godine svoje škole i 52 godine sustavnoga glazbenoga obrazovanja u Požegi, učenici i nastavnici Glazbene škole Požege upriličili su završni koncert u sklopu ovogodišnjih dana svoje škole na kojem su nastupili zborovi i orkestri škole. U zanimljivom glazbenom programu izvedeno je devet glazbenih točaka, pred punom dvoranom Vatrogasnoga doma u Požegi, a među onima koji su pratili koncert bio je i županov  zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha.

glazbena-koncert-2

Zborovi i orkestri intrepretirali su skladbe Bukovskog, Borenića, Gretryja, Kabilja, Kreidlera, Rodgersa, Sainszkija, Piazzolle, Starca, Hačaturjana, Straussa, de Haana i Cossetta, Germanotta, Khayata, Kovačevića te Zajca.

glazbena-koncert-3