Glazbenoj školi Požega 50.000 kuna od "Euroherca"

euroherc-01Glazbenoj školi Požega danas je u požeškoj Gimnaziji uručena vrijedna donacija Euroherc osiguranja od čak 50.000 kuna! Donaciju je iz ruku Nataše Jakić, voditeljice Euroherc osiguranja u Požegi, primio ravnatelj Glazbene škole Požega Veljko Valentin Škorvaga. Dodjeli donacije nazočio je i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha. Do donacije je došlo u sklopu akcije "20 darova za 20 godina" povodom dvadesetoga rođendana Euroherc osiguranja.

euroherc-02

Dožupan Troha izrazio je zadovoljstvo činjenicom da je Euroherc osiguranje prepoznalo izvrsnost Glazbene škole Požega koja će njihovom vrijednom donacijom zasigurno postati još uspješnija. Novac će, prema riječima ravnatelja Škorvage, biti utrošen u nabavu inače skupe specijalizirane, kompjutorizirane opreme za snimanje i pohranjivanje izvedbi učenika.

euroherc-03