Susret umirovljenika Požeško-slavonske županije

susreti_umirovljenika-1Tradicionalni susret umirovljenika Požeško-slavonske županije na kojem se okupljaju, druže i u sportskim disciplinama natječu članovi gradskih i općinskih  umirovljeničkih organizacija naše županije, ove je godine održan u Kaptolu. Naravno, kao i svih prijašnjih godina na susretu naših sugrađana treće životne dobi bilo je zanimljivo i veselo, u sportskom dijelu napeto i neizvjesno, a sve je to bilo začinjeno dobrom pjesmom i na kraju ukusnim ručkom.

susreti_umirovljenika-2

Budući da je Požeško-slavonska županija bila pokrovitelj županijskoga susreta umirovljenika, spomenuti je događaj otvorio županov zamjenik Željko Jakopović, poželjevši svima prvenstveno mnogo zdravlja te potom uspjeha u sportskim natjecanjima, izrazio je pritom zadovoljstvo što je Županija unatoč teškoj situaciji uspjela pomoći druženje umirovljenika sa svoga područja.

susreti_umirovljenika-3