Upisna gužva u srednjim školama Požeške županije

upisi-2012-1Budući srednjoškolci jučer su i danas okupirali prostore srednjih škola Požeško-slavonske županije, kandidirajući se, odnosno predajući svoje 'papire' za željena buduća zanimanja ili, bolje rečeno, za nastavak svoga školovanja. O uvjetima upisa u srednje škole kojima je Požeško-slavonska županija osnivač nedavno smo pisali na našem portalu. Danas je županov zamjenik za društvene djelatnosti obišao dio požeških srednjih škola, posjetivši Obrtničku i Tehničku školu.

upisi-2012-2

U razgovoru s ravnateljima Ivom Šnajder (Obrtnička škola)i Vedranom Neferovićem (Tehnička škola) uvjerio se u dobro zanimanje učenika za upis u te dvije škole. Ukupno gledajući situacija je po pitanju upisa u srednje škole naše županije prilično dobro, a konkretna slobodna mjesta za drugi upisni rok znat će se po objavi službenih rezultata prvoga upisnoga roka.

upisi-2012-3