Dožupan Jakopović s hrvatskim konzulom iz Australije

konzul_babic-1Generalni konzul Republike Hrvatske u Australiji Ante Babić, inače rođeni Pleterničanin, danas je posjetio Požeško-slavonsku županiju u društvu s australskim poduzetničkim i bračnim parom – gosp. Frankom Hellnerom te gđom. Li Yan Qin. U Županiji ih je primio Željko Jakopović, županov zamjenik za gospodarstvo koji je cijenjene goste iz daleke Australije upoznao s osnovnim gospodarskim subjektima, ali i razvojnim perspektivama naše županije.

konzul_babic-2

Gosti, kako je kazao generalni konzul Babić, uspješni su poduzetnici u Australiji, a na određeni su način oni i predstavnici potencijalnih kineskih ulagača u ovaj dio Europe, ponajprije onih zainteresiranih za poljoprivrede. O onomu što su čuli i vidjeli, supružnici Frank Hellner i Li Yan Qin izvijestit će svoje kolege, potencijalne ulagače.

konzul_babic-3