Požeška županija stipendira 15 novih studenata!

stipendije_-_2011_-_1Požeško-slavonski župan Marijan Aladrović na današnjoj je prigodnoj svečanosti u Velikoj županijskoj vijećnici Požeško-slavonske županije potpisao ugovore o stipendiranju petnaest studenata s područja naše županije, odmah ih i dodijelivši novim županijskim stipendistima. Požeško-slavonska županija sada tako na taj način - po 800 kuna mjesečno kroz deset rata u akademskoj godini - stipendira ukupno 58 studenata, što je svakako respektabilan broj.

stipendije_-_2011_-_2

- Želim vam uspješan nastavak školovanja i da što prije uspijete završiti svoje fakultete te da potom dođete raditi na područje naše županije i tako doprinesete njezinu razvoju - među ostalim je kazao župan Aladrović obraćajući se novim županijskim stipendistima.

stipendije_-_2011_-_6

Stipendije je tako dobilo devetero studenata prve godine fakulteta, jedna studentica druge godine, troje studenata treće te dvije studentice četvrte fakultetske godine.

stipendije_-_2011_-_4

Stipendije su dobili: Marija Mihaljević, studentica 2. godine Medicinskog fakulteta u Rijeci; Barbara Tus-Sedlar, studentica 4. godine Učiteljskog fakulteta u Osijeku; Maja Mohler; studentica 3. godine Filozofskog fakulteta u Osijeku - njemački jezik i književnost; Marija Turčan, studentica 1. godine Hrvatskih studija u Zagrebu - psihologija; Ana Katarina Valenta, studentica 1. godine Sveučilišta u Zadru - francuski jezik i književnost.

stipendije_-_2011_-_7

Matej Žnidarec, student 1. godine Elektrotehničkog fakulteta u Osijeku; Barbara Bošnjak, studentica 1. godine Veleučilišta u Slavonskom Brodu - menadžment; Marko Polić, student 1. godine Veleučilišta u Vukovaru - fizioterapeut (on se ispred nazočnih studenata i roditelja zahvalio županu i Požeško-slavonskoj županiji); Ivana Živković, studentica 1. godine Fakulteta kemijskoga inženjerstva i tehnologije u Zagrebu; Matej Šag, student 3. godine Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku - odjel biologije.

stipendije_-_2011_-_5

Josip Kopačević, student 1. godine Elektrotehničkoga fakulteta u Osijeku; Marija Jelušić, studentica 4. godine Učiteljskoga studija u Petrinji; Vlatka Kamenčak, studentica 3. godine Ekonomskog fakulteta u Osijeku - financijski menadžment; Marko Raguž, student 1. godine Fakulteta strojarstva i brodogradnje u Zagrebu - strojarstvo: Ana Tilinger, studentica 1. godine Fakulteta pravnih znanosti u Zagrebu - socijalno pravo.

stipendije_-_2011_-_8