×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Srijeda, 19 Ožujak 2014 15:49

Volonterski palijativni tim kod Župana

Župan Alojz Tomašević danas je u svome uredu primio ravnatelja Crvenog križa  Pakrac Duška Kličeka i predstavnike volonterskog palijativnog koordinacijskog tima „LiPa“ Ljerku Pavković, Ivanu Mađaroši i Vesnu Božić. Volonteri su županu Tomaševiću prezentirali svoje ciljeve, a oni su omogućanjavnje palijativne skrbi svakom oboljelom na području Zapadne Slavonije i Moslavine te razvijanje regionalne mreže palijativne skrbi.

Volonterski palijativni tim „LiPa“ djeluje već dvije godine uz pomoć Crvenog križa Pakrac, OŽB Pakrac, Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Lipik i Srednje medicinske škole Pakrac pod zajedničkim nazivom „Ambasadori dobročinstva“.

Pročitano 4030 puta