Ponedjeljak, 20 Listopad 2014 13:10

Sastanak župana s ravnateljima osnovnih i srednjih škola

Danas su u Županijskoj vijećnici župan Alojz Tomašević, zamjenik župana Ferdinand Troha i pročelnica za društvene djelatnosti Vesna Vlašić primili ravnatelje osnovnih i srednjih škola kojima je osnivač Požeško – slavonska županija. Na sastanku je Regionalna razvojna agencija Panora predstavila  mogućnosti financiranja energetske učinkovitosti u školama i pozvala škole da se prijave na natječaje za sufinanciranje projekata. Ravnatelji osnovnih i srednjih škola prezentirali su realizirane projekte, projekte u fazi realizacije i nove projekte koje planiraju kandidirati na natječajima. Ravnateljica Gradskog kazališta Požega Valentina Soldo pozvala je ravnatelje na suradnju te predstavila novi projekt kazališta koji će okupljati sve školske dramske grupe u Požeško – slavonskoj županiji.

Pročitano 4206 puta