Četvrtak, 19 Veljača 2015 14:44

Održan sastanak s ravnateljima osnovnih i srednjih škola

Danas su u Županijskoj vijećnici održani  sastanci s ravnateljima osnovnih i srednjih škola te đačkih domova. Sastanku su prisustvovali  pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti  dr. sc. Vesna Vlašić, mr. sc. Sunčica Bajić, pročelnik Upravnog odjela za proračun i financije Damir Jakoubek, svi ravnatelji osnovnih i srednjih  škola kojima je osnivač Županija i ravnatelj Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi.
Na sastanku se razgovaralo o rasporedu decentraliziranih sredstava, ulaganjima u kapitalne projekte i investicijama u osnovnom i srednjem školstvu.
Također je bilo govora i o rezultatima revizija koje su provedene u školama te koji su rezultati i koje su potrebe na kojima će se u budućnosti raditi. 

Pročitano 7043 puta