Srijeda, 11 Svibanj 2016 14:08

Dodjela majstorskih diploma

Obrtnička komora Požeško – slavonske županije organizirala je danas svečanu promociju majstora u Domu obrtnika na kojoj je dodijeljeno 19 majstorskih diploma u 10 zanimanja. Diplome su dodijeljene za majstorska zvanja pekar, frizer, elektromehaničar, natkonobar, mehaničar poljoprivredne mehanizacije, kuhar, strojobravar, stolar, automehaničar i  zvanje elektroinstalater. „Požega je kroz povijest grad obrtnika i drago mi je što se ta tradicija nastavlja. Volio bih u bliskoj budućnosti vidjeti još više majstora obrtnika koji će potaknuti gospodarski razvoj i dati svoj doprinos u razvitku naše sredine“ – izjavio je zamjenik župana za društvene djelatnosti Ferdinand Troha koji je čestitao i uručio diplome svim dobitnicima majstorske diplome. Boži Bošnjaku, Željku Pojeru i posthumno Bruni Hartu dodijeljene su Povelje Hrvatske obrtničke komore za izniman doprinos hrvatskom obrtništvu. Predsjednik Obrtničke komore Požeško – slavonske županije Anto Bilobrk čestitao je svim majstorima, budućim obrtnicima na stečenom zvanju.

Pročitano 4409 puta