Srijeda, 01 Lipanj 2016 13:06

Župan Alojz Tomašević otvorio Sportske susrete umirovljenika Požeško-slavonske županije

Pod pokroviteljstvom Požeško-slavonske županije u organizaciji Matice umirovljenika Požeško-slavonske županije i domaćina Matice umirovljenika Požega danas su održani 15. Sportski susreti umirovljenika Požeško-slavonske županije koje je otvorio župan  Alojz Tomašević. Sportske susreti održali su se u četiri discipline, a to su kuglanje, pikado, streljaštvo i šah. Sudionici igara su jedanaest udruga s područja županije od kojih svaka ima svog predstavnika u svim disciplinama, a dokaz aktivnosti udruga je u tome što svaka od njih ima svoju pjevačku skupinu. „Zahvaljujem se županu koji se uvijek odaziva na naše pozive umirovljenika, na sva druženja, glazbene i sportske susrete podržavajući rad naše Matice“ –izjavio je predsjednik Matice umirovljenika Požeško-slavonske županije Zvonko Čorak. „Županija će i dalje podržavati rad umirovljenika te svim natjecateljima želim što bolji plasman na igrama i puno zdravlja jer biti umirovljenik ne znači biti izoliran već upravo suprotno. U ime Požeško-slavonske županije ovim otvaram tradicionalne sportske susrete“ –rekao je župan Tomašević.

Pročitano 6344 puta