×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Ponedjeljak, 17 Veljača 2014 15:52

Vinari Požeško – slavonske županije kod župana Tomaševića

Župan Alojz Tomašević danas je u Županijskoj vijećnici primio predstavnike vinara Požeško – slavonske županije. Nakon radnog djela potpisan je Ugovor o poslovnoj suradnji između Hrvatskih pošta, Požeško – slavonske županije i predstavnika vinara kojim se vinarima pruža mogućnost veće konkurentnosti na području Republike Hrvatske. Direktorica TZ Požeško – slavonske županije Maja Jakobović pojasnila je kako je riječ o pilot projektu  Požeško – slavonske županije i Hrvatskih pošta,

Prema kojemu Županija, kao posrednik između Hrvatskih pošta i vinara, osigurava cjelodnevnu telefonsku liniju i referenta koji će primati i slati narudžbe za poslovne pakete odnosno paletni program.

Navedenim projektom vinarima Požeško – slavonske županije, njih tridesetak, znatno će se olakšati poslovanje i omogućiti prisutnost na tržištu cijele RH.

Pročitano 6427 puta