×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Srijeda, 26 Ožujak 2014 11:46

Župan u radnom posjetu kod austrijskih investitora

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević u društvu predstavnika tvrtke Spin Valis d.d., Zdravka Jelčića i Miljenka Katrančeka, a na poziv predstavnika austrijskih tvrtki  protekla dva dana boravio je u službenom posjetu Austriji. Njihov domaćin, vlasnik austrijske tvrtke Auma, Herman Mayer, zainteresiran je za ulaganja u Požeško - slavonskoj županiji na području toplifikacije, odnosno, izgradnje postrojenja koje iz biomase proizvodi toplinu.

Predstavnici tvrtke Spin Valis koja uskoro kreće u izgradnju jednog sličnog sustava, kogeneracije, obišli su u društvu župana Tomaševića i predstavnika austrijske tvrtke Auma pogone  te najavili mogućnost suradnje. U dva dana posjetili su nekoliko postrojenja  Biomasse Kraftwerk Frankenmart, LBH Luftung, Behalter und Heizungsanlagenbau GmBh i Energie AG, pilane i toplifikacije.

Pročitano 7483 puta