×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Srijeda, 26 Ožujak 2014 11:49

Menadžeri lokalnog razvoja kod župana Tomaševića

U Županijskoj vijećnici župan Alojz Tomašević danas je primio osamnaest polaznika završene edukacije "Menadžeri lokalnog razvoja", projekta sufinanciranog sredstvima Europske unije kroz program IPA komponente IV - Razvoj ljudskih potencijala. Projekt je obuhvaćao 54 osobe s područja Virovitičko - podravske, Sisačko - moslavačke i Požeško - slavonske županije.

Župan Tomašević prigodno im se obratio:" Ovo primanje organizirali smo u Županijskoj vijećnici jer su se tu uvijek donosile i donose važne odluke bitne za našu županiju. Čestitam vam na završenoj edukaciji i, uz ljude koji već rade na projektima, vi ste jedni od glavnih nositelja razvoja Požeško - slavonske županije". Svoju zahvalu na pruženoj mogućnosti daljnjeg usavršavanja, u ime svih polaznika, iskazali su Jasmina Safundžić i Danijel Raić.

Nositelj projekta bila je  Agencija za regionalni razvoj  Virovitičko - podravske županije, u suradnji sa Regionalnom razvojnom agencijom Požeško - slavonske županije, Petrinjskom razvojnom agencijom i Pučkim otvorenim učilištem Algebra. Projekt je trajao 18 mjeseci, a njegova ukupna vrijednost je oko 220 tisuća eura.

Pročitano 6913 puta