×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 689
Utorak, 08 Travanj 2014 20:04

Požeško - slavonska županija pomaže Karlovačkoj županiji

Požeško - slavonska županija donirat će sedam isušivača vlage Karlovačkoj županiji koja je nedavno pogođena katastrofalnim poplavama. Župan Alojz Tomašević, saborski zastupnik Franjo Lucić, gradonačelnica Pleternice Antonija Jozić, zamjenik gradonačelnika Požege Darko Puljašić, načelnici općina Kaptol i Velika, Mile Pavičić i Vlado Boban predstavili su danas isušivače vlage ukupne vrijednosti 40 tisuća kuna.

"Kupnjom isušivača želimo pomoći ljudima sa karlovačkog područja koji su stradali u nedavnim poplavama. Po jedan isušivač vlage kupili su Županija, gradovi Požega, Pakrac, Lipik, Pleternica, a općine Velika, Jakšić, Kaptol i Brestovac kupile su dva aparata. Sretni smo što možemo pomoći " rekao je župan Tomašević.

Pročitano 3470 puta