Utorak, 30 Rujan 2014 14:27

Dan otvorenih vrata policije na požeškom trgu

Polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade u Požegi započelo je danas obilježavanje Dana policije. Počast poginulim hrvatskim braniteljima odali su predstavnici braniteljskih udruga, policije, vojske, Županije i grada Požege. Ispred Požeško - slavonske županije vijenac su položili župan Alojz Tomašević i njegovi zamjenici Željko Jakopović i Ferdinand Troha. Nakon odavanja počasti, u crkvi sv. Lovre služena je sveta misa koju je predvodio požeški biskup msgr. dr. Antun Škvorčević. Obilježavanje Dana policije nastavljeno je manifestacijom "Dan otvorenih vrata policije" na Trgu Svetog Trojstva u Požegi i svečanim obilježavanjem u zgradi Policijske uprave.

Pročitano 3985 puta