Petak, 14 Studeni 2014 13:02

Župan Tomašević i saborski zastupnik Lucić dali potporu hrvatskim braniteljima

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i saborski zastupnik Franjo Lucić posjetili su danas hrvatske branitelje koji već 26. dan prosvjeduju  ispred Ministarstva branitelja u Zagrebu. Razgovarajući s iscrpljenim i umornim braniteljima, među kojima su bili i hrvatski branitelji iz Požeško - slavonske županije, župan Tomašević i saborski zastupnik Lucić iskazali su  potporu u njihovim nastojanjima da konačno dobiju ono što im pripada, a pogotovo hrvatskim vojnim invalidima. "Nadam se da nećete opasnije ugroziti svoje, ionako već narušeno zdravlje i da ćete uskoro biti u svojim toplim domovima, sa svojim obiteljima. Došao sam danas jer najiskrenije poštujem hrvatske branitelje kojima i sam, kao umirovljeni general Hrvatske vojske, pripadam. Žalosno je da nakon rata kojim smo branili, obranili i stvorili našu Domovinu, danas moramo braniti naše dostojanstvo. Hrvatski vitezovi pobjedili su u ratu, pobjedit će i u miru" rekao je župan Tomašević. Saborski zastupnik Lucić, župan Tomašević i predstavnici hrvatskih branitelja Požeško - slavonske županije zapalili su svijeće za pokojnu hrvatsku braniteljicu Nevenku Topalušić.

Pročitano 3750 puta