Petak, 19 Prosinac 2014 12:52

Umjesto Božićnog domjenka pomoć socijalno ugroženim obiteljima

I ove godine župan Alojz Tomašević odlučio je umjesto Božićnog domjenka darivati socijalno ugrožene obitelji sa područja Požeško - slavonske županije. Danas je obišao obitelj Korman iz Nove Ljeskovice, suprug i supruga nezaposleni, imaju četvero djece od kojih je šestogodišnji Mihael teško bolestan. Obitelj umirovljenog hrvatskog branitelja Dražena Galića iz Gradca, oca dvoje djece od kojih je jedno bolesno, a supruga nigdje ne radi. Obitelj Nigović Antuna iz Ovčara, nezaposlenog oca dvije djevojčice. U Jakšiću obitelj Nikole Čavara, nezaposleni i on i supruga, roditelji troje malodobne djece. Obitelj Ilije Ilića u Alilovcima, supružnici nezaposleni, roditelji petero djece. U Kantrovcima obitelj Martinović, supružnici nezaposleni, roditelji osmero malodobne djece. I obitelj Puić iz Šeovaca, također nezaposlenih, roditelja šestero malodobne djece od kojih je jedno teško bolesno. Župan Tomašević darovao je obitelji sa po tisuću kuna i darovima za djecu. U ponedjeljak župan će posjetiti još tri obitelji.

Pročitano 3799 puta