Srijeda, 04 Ožujak 2015 13:16

Učenici Katoličke osnovne škole kod župana

Župan Alojz Tomašević danas je u Županijskoj vijećnici primio učiteljice i učenike trećih razreda Katoličke osnovne škole. "Iznimna mi je čast što mogu poželjeti dobrodošlicu u ovu predivnu vijećnicu vama djeco i vašim učiteljicama. Vi ste naša budućnost i možda neki od Vas budu vijećnici ili župani, ali najvažnije je da odrastete u dobre ljude na ponos vaših roditelja i zajednice u kojoj živite. Mi ćemo sve učiniti kako bi vaše odrastanje i školovanje učinili što boljim" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Učiteljice, Barbara Šipura i Ivana Čuljak, zahvalile su županu na prijemu, a trećašići su postavljali pitanja. Neka od pitanja bila su i "Je li teško biti župan?", "Na što ste najviše ponosni?", "Koliko imate godina?". Na pitanje da li bi htio voditi neku drugu županiju župan Tomašević je odgovorio: "Ne! Radim i živim u najljepšoj županiji!".

Pročitano 4703 puta